Nasz Labrador

Sara Labrador Retriever (ALASKA Qualarumpur (FCI)) – umaszczenie biszkoptowe.

Nasza Sara jest labradorem bardzo towarzyskim oraz łagodnym. Praktycznie w ogóle nie szczeka. Jest zrównoważona i bardzo spokojna, nie ma z nią wiele problemów. Uwielbia ruch i kontakt z ludźmi a w szczególności z dziećmi. W stosunku do nich jest bardzo cierpliwa, towarzyska i czuła. Dziewczynki mogą robić z nią dosłownie wszystko, kładą się obok niej, głaszczą, ciągle tulą, pies za każdym razem leży cierpliwie i dotrzymuje towarzystwa naszym dzieciom. Sara wszędzie chodzi za dziewczynkami, jest cieniem naszych córek. Sara jest ich towarzyszką zarówno w zabawie jak i w czasie ich odpoczynku, tam gdzie dzieci jest też pies.

Najlepszą formą aktywności dla naszej rodziny są codzienne spacery z psem, uwielbiają je zarówno dzieci jak i pies. Kiedy jest brzydko na dworze dziewczynki bawią się z Sarą w chowanie psich zabawek w domu. Sara w każdej chwili jest chętna do zabawy.

Muszę także wspomnieć, że jest ona bardzo przyjazna i łagodna w kontaktach z ludźmi oraz innymi zwierzętami. Z drugiej strony,  lubi wiedzieć, co dzieje się w jej otoczeniu, jest bardzo ciekawska, szczególnie gdy dom odwiedzają goście, wita ich z radością merdając ogonem. Każdego gościa czy małego czy dużego wita z taką samą radością.

Sara jest wspaniałym labradorem, sprawia swoją obecnością dużo radości naszym dzieciom. Z każdym dniem utwierdzam się w przekonaniu iż kupno psa było dobrą decyzją, wystarczy że popatrzę na uśmiech naszych córek.

Badania Sary

HD-A, ED- 0/0

Patella – lewa(-)/prawa(-)

Pełne uzębienie

Rodowód Sary

ALASKA Qualarumpur (FCI) –labrador retriever umaszczenie biszkoptowe

Rodowód Ojca Sary

MILLENNIUM Bella Mare (FCI) – labrador retriever umaszczenie biszkoptowe

Rodowód Matki Sary

ZARA Qualarumpur (FCI) – labrador retriever umaszczenie czarne

Wystawy Sary dostępne tu